VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA

26.4.2017 se koná veřejné zasedání zastupitelstva. Program naleznete na úřední desce.

JARNÍ BRIGÁDA 2017

Obecní úřad si dovoluje pozvat všechny občany, kterým není lhostejný vzhled obce na JARNÍ BRIGÁDU.
Sraz účastníků je 8.4. od 9h před budouvou úřadu. Po brigádě je připraven pro všechny účastníky oběd v podobě guláše, pivka, limo a káva.

Předem děkujeme za účast

SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU

V sobotu 1. dubna se uskuteční sběr nebezpečného odpadu. Od 15,30h do 15,40h u požární zbrojnice můžete odevzdat: oleje, léky, barvy, Tv, lednice, zářivky, akumulátory, postřiky a domácí chemikálie.
Tekuté odpady musí být v uzavřené nádobě. Není možné odkládat odpad před příjezdem svozu, u odpadu musí být přítomen původce.

MASOPUSTNÍ PRŮVOD

Obecní úřad a SDH Obruby vás srdečně zvou na Masopustní průvod obcí, který se uskuteční 11.3.2017 od 13h. před požární zbrojnicí. Celou obec projdem s živou kapelou a vše zakončíme na návsi u zbrojnice, kde bude opět postaven stan s vytápěním. Letos bude probíhat soutěž o ceny ,, NEJLEPŠÍ MAŠKARA,,
Předem děkujeme všem, kdo nám otevře a pohostí

Novoroční ohňostroj s přípitkem

Obecní úřad Vás srdečně zve na Novoroční ohňostroj s přípitkem, který bude odpálen 1.1.2017 od 17,30h na hřišti. Přijďte s námi a místními spolky přivítat nadcházející rok 2017 ohňostrojem a společným přípitkem, který máme pro Vás připravený.

Všichni jste srdečně zváni.

Vážení spoluobčané

Zastupitelstvo obce vám přeje krásné prožití svátků vánočních a v roce 2017 hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

OR obruby

Adresa: