JARNÍ BRIGÁDA NA ÚKLID OBCE

Zveme všechny občany na JARNÍ BRIGÁDU, která se uskuteční 21.4.2018 od 9h před úřadem. Pro účastníky je zjištěno občerstvení - pivo, limo, káva, čaj a kančí guláš. Nařadí s sebou

MASOPUSTNÍ PRŮVOD 2018

Obecní úřad a SDH Obruby vás srdečně zvou na MASOPUSTNÍ PRŮVOD, který se uskuteční v sobotu 10.2.2018 od 13h před požární zbrojnicí.Do kroku a k tanci nám opět zahraje Kyzivátova kapela z Libáně. Po skončení průvodu budou vyhlášeny výsledky soutěže NEJLEPŠÍ MAŠKARA

DRUHÉ KOLO PREZIDENTSKÝCH VOLEB

Druhé kolo prezidentských voleb se uskuteční v pátek 26. a v sobotu 27. ledna, volební místnost bude první den otevřena od 14 do 22 hodin, druhý den pak od 8 do 14 hodin.
Hlasovací lístky obdrží každý volič ve volební místnosti, která bude opět v budově úřadu..

PORUCHA NA VODOVODU

Dnes 8.1.2018 došlo k poruše na vodovodu. Oprava se již řeší, předpokládaný čas odstranění poruchy cca 16h. Omlouváme se všem našim odběratelům

VOLBA PREZIDENTA

Volba prezidenta proběhne ve dnech 12 ledna od 14h do 22h. a 13 ledna od 8h do 14h. Volební místnost se nachází v budově úřadu, Obruby 15, 294 03 Obruby. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky platným cestovním, diplomatickým nebo služebním pasem České republiky anebo cestovním průkazem nebo platným občanským průkazem. Neprokáže-li uvedené skutečnosti stanovenými doklady, nebude mu hlasování umožněno.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

FK Obruby vás srdečně zve na MIKULÁŠSKOU NADÍLKU, která se koná v neděli 3.12. od 14h. na hřišti.Pro děti budou připraveny balíčky, které přinese Mikuláš se svou družinou.

OR obruby

Adresa: