DRUHÉ KOLO VOLEB DO SENÁTU

Druhé kolo voleb do Senátu ČR se koná 12 a 13 října. Hlasovat se bude v pátek 12. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 13. října od 8 do 14 hodin. Hlasovací lístky pro druhé kolo voleb již nebudou dodány předem, lidé je obdrží přímo ve volební místnosti. Volební místnost bude v budově Obecního úřadu.

SBĚR NEBEZPEČNÝCH SLOŽEK KOMUNÁLNÍHO ODPADU

V sobotu 8.9. od 15,30 do 15,40h u požární zbrojnice proběhne sběr nebezpečných složek komunálního odpadu. Podrobnější informace na úřední desce.

JARNÍ BRIGÁDA NA ÚKLID OBCE

Zveme všechny občany na JARNÍ BRIGÁDU, která se uskuteční 21.4.2018 od 9h před úřadem. Pro účastníky je zjištěno občerstvení - pivo, limo, káva, čaj a kančí guláš. Nařadí s sebou

MASOPUSTNÍ PRŮVOD 2018

Obecní úřad a SDH Obruby vás srdečně zvou na MASOPUSTNÍ PRŮVOD, který se uskuteční v sobotu 10.2.2018 od 13h před požární zbrojnicí.Do kroku a k tanci nám opět zahraje Kyzivátova kapela z Libáně. Po skončení průvodu budou vyhlášeny výsledky soutěže NEJLEPŠÍ MAŠKARA

DRUHÉ KOLO PREZIDENTSKÝCH VOLEB

Druhé kolo prezidentských voleb se uskuteční v pátek 26. a v sobotu 27. ledna, volební místnost bude první den otevřena od 14 do 22 hodin, druhý den pak od 8 do 14 hodin.
Hlasovací lístky obdrží každý volič ve volební místnosti, která bude opět v budově úřadu..

PORUCHA NA VODOVODU

Dnes 8.1.2018 došlo k poruše na vodovodu. Oprava se již řeší, předpokládaný čas odstranění poruchy cca 16h. Omlouváme se všem našim odběratelům

OR obruby