TŘÍDĚNÍ KUCHYŇSKÝCH OLEJŮ A TUKŮ

U požární zbrojnice je k dispozici popelnice na třídění rostliného oleje a tuků. Olej musí být v plastové láhvi, aby se po vhození do popelnice nerozbila. Otvor v popelnici je o průměru pet-lahve, větší průměr do popelnice nelze vhodit. Oleje budou poté ekologicky likvidovány.

PODZIMNÍ BRÍGÁDA

Obecní úřad si dovoluje pozvat občany, kterým není lhostejný vzhled obce na PODZIMNÍ BRIGÁDU, která se uskuteční v sobotu 20.10. od 9h před požární zbrojnicí Poklidíme náves, prořežeme živý plot před úřadem, pokácíme starou jabloň na dětském hřišti a poklidíme ho. Na závěr společně zasadíme STROM SVOBODY 1918 - 2018, který bude vysazen v rámci 100let vzniku republiky. Lípu vysadíme vedle nově opraveného pomníčku. Poté celou brigádu zakončíme společným posezením v požární zbrojnici.

DRUHÉ KOLO VOLEB DO SENÁTU

Druhé kolo voleb do Senátu ČR se koná 12 a 13 října. Hlasovat se bude v pátek 12. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 13. října od 8 do 14 hodin. Hlasovací lístky pro druhé kolo voleb již nebudou dodány předem, lidé je obdrží přímo ve volební místnosti. Volební místnost bude v budově Obecního úřadu.

SBĚR NEBEZPEČNÝCH SLOŽEK KOMUNÁLNÍHO ODPADU

V sobotu 8.9. od 15,30 do 15,40h u požární zbrojnice proběhne sběr nebezpečných složek komunálního odpadu. Podrobnější informace na úřední desce.

JARNÍ BRIGÁDA NA ÚKLID OBCE

Zveme všechny občany na JARNÍ BRIGÁDU, která se uskuteční 21.4.2018 od 9h před úřadem. Pro účastníky je zjištěno občerstvení - pivo, limo, káva, čaj a kančí guláš. Nařadí s sebou

MASOPUSTNÍ PRŮVOD 2018

Obecní úřad a SDH Obruby vás srdečně zvou na MASOPUSTNÍ PRŮVOD, který se uskuteční v sobotu 10.2.2018 od 13h před požární zbrojnicí.Do kroku a k tanci nám opět zahraje Kyzivátova kapela z Libáně. Po skončení průvodu budou vyhlášeny výsledky soutěže NEJLEPŠÍ MAŠKARA