VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA

26.6.2017 se koná veřejné zasedání zastupitelstva. Program naleznete na úřední desce

5.6.2017 - PORUCHA NA VODOVODU

Dnes došlo k poruše na vodovodu, která bude opravena až zítra dopoledne. Omlouváme se za vzniklé potíže.

OPRAVA NÁVSI

Od pondělí 29.5. začnou přípravy na opravu návsi (před zbrojnicí), která bude spočívat ve výměně silničních obrub kolem obou parků a opravy asfaltového povrchu. Předem upozorňujeme, že bude v těchto místech značně omezen provoz.

VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA

26.4.2017 se koná veřejné zasedání zastupitelstva. Program naleznete na úřední desce.

JARNÍ BRIGÁDA 2017

Obecní úřad si dovoluje pozvat všechny občany, kterým není lhostejný vzhled obce na JARNÍ BRIGÁDU.
Sraz účastníků je 8.4. od 9h před budouvou úřadu. Po brigádě je připraven pro všechny účastníky oběd v podobě guláše, pivka, limo a káva.

Předem děkujeme za účast

SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU

V sobotu 1. dubna se uskuteční sběr nebezpečného odpadu. Od 15,30h do 15,40h u požární zbrojnice můžete odevzdat: oleje, léky, barvy, Tv, lednice, zářivky, akumulátory, postřiky a domácí chemikálie.
Tekuté odpady musí být v uzavřené nádobě. Není možné odkládat odpad před příjezdem svozu, u odpadu musí být přítomen původce.

OR obruby

Adresa: