MASOPUSTNÍ PRŮVOD

Obecní úřad a SDH Obruby vás srdečně zvou na MASOPUSTNÍ PRŮVOD, který se uskuteční v sobotu 9.2.2019 od 13h před požární zbrojnicí.Do kroku nám zahraje Kyzivátova kapela z Libáně. Po skončení průvodu budou vyhlášeny výsledky soutěže ,,NEJLEPŠÍ MAŠKARA"

NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ

Obecní úřad vás všechny srdečně zve na novoroční ohňostroj s přípitkem, který odpálíme 1.1.2019 od 17h na hřišti

PORUCHA NA VODOVODU 9.12.

Došlo k poruše na vodovodu, která zatím nebyla blíže specifikována. V současnosti se lokalizuje místo úniku. V případě nutnosti si můžete vodu načerpat u požární zbrojnice, kde bude od 13h instalován hydrant. Děkujeme za pochopení.

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Obecní úřad a SDH Obruby si Vás dovolují pozvat na " Rozsvícení vánočního stromu" . Strom rozsvítíme v sobotu 1.12.2018 od 16h. před požární zbrojnicí . Děti z mateřské školy nám zazpívají koledy a SDH pro vás bude mít připraveno malé pohoštění. Všichni jste srdečně zváni.

TŘÍDĚNÍ KUCHYŇSKÝCH OLEJŮ A TUKŮ

U požární zbrojnice je k dispozici popelnice na třídění rostliného oleje a tuků. Olej musí být v plastové láhvi, aby se po vhození do popelnice nerozbila. Otvor v popelnici je o průměru pet-lahve, větší průměr do popelnice nelze vhodit. Oleje budou poté ekologicky likvidovány.

PODZIMNÍ BRÍGÁDA

Obecní úřad si dovoluje pozvat občany, kterým není lhostejný vzhled obce na PODZIMNÍ BRIGÁDU, která se uskuteční v sobotu 20.10. od 9h před požární zbrojnicí Poklidíme náves, prořežeme živý plot před úřadem, pokácíme starou jabloň na dětském hřišti a poklidíme ho. Na závěr společně zasadíme STROM SVOBODY 1918 - 2018, který bude vysazen v rámci 100let vzniku republiky. Lípu vysadíme vedle nově opraveného pomníčku. Poté celou brigádu zakončíme společným posezením v požární zbrojnici.

OR obruby

Adresa: