IROP CZ RO B C RGBz

LETECKÉ SNÍMKY OBCE

O letních prázdninách byly pořízeny nové letecké snímky obce. Nové snímky obce 2019 naleznete v sekci ,,FOTOGALERIE".

POZVÁNKA NA VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA

Srdečně vás zveme na veřejné zasedání zastupitelstva, které se koná 14.10.2019 od 16,30h v budově úřadu. Kompletní program naleznete na úřední desce.

NOVÝ TERMÍN PROMÍTÁNÍ

Srdečně vás zveme na promítání nové české komedie ,,TERORISTKA", které se uskuteční v sobotu 7.9.2019 po setmění na hřišti. Černá komedie s Ivou Janžurovou v hlavní roli. Vstup ZDARMA

SVOZ NEBEZPEČNÝCH SLOŽEK KOMUNÁLNÍHO ODPADU

Svoz nebezpečných složek komunálního odpadu proběhne 14.9.2019 od 15,30 do 15,40h před požární zbrojnicí.Odevzdat můžete barvy, chemikálie, léky a obaly od barev. Nebude vybírán elektroodpad.

LETNÍ KINO NA HŘIŠTI

Srdečně vás zveme na letní promítání nové české komedie ,,TERORISTKA", které se uskuteční 10.8.2019 po setmění na hřišti. Černá komedie s Ivou Janžurovou v hlavní roli. Vstup ZDARMA

ODSTÁVKA VODOVODU

10.8.2019 bude od 7 do 14h odstaven vodovod. Při této příležitosti budou také opraveny přípojky vlastníků, kteří se předem nahlásili.

OR obruby

Adresa: