IROP CZ RO B C RGBz

MASOPUSTNÍ PRŮVOD

Obecní úřad a SDH Vás všechny srdečně zvou na 20 ročník tradičního masopustního průvodu, který se koná v sobotu 22. 2. 2020 od 13h před požární zbrojnicí. Na konci průvodu bude opět vyhlášena nejlepší maškara.

DOTACE NA ROZVOJ PODNÍKÁNÍ

Drobní podnikatelé v České republice mají pouze omezené možnosti, jak získat dotace na založení a rozvoj svého podnikání. Pro většinu z nich je jedinou možností využití činnosti místní akční skupiny (MAS) ve svém regionu. V minulých letech tímto způsobem získalo dotace ve výši téměř půl miliardy korun více než tisíc podnikatelských subjektů v celé České republice. Celý článek v sekci ,,úřední deska,,

POPLATKY NA ROK 2020

Informujeme občany, že v letošním roce došlo k navýšení poplatku za psa, poplatek za odpady se nemění.
Poplatek za psa .....100Kč
Poplatek za odpad  500Kč, chalupáři 650Kč
Poplatky za odpad je nutné uhradit do konce měsíce března, poplatek za psa do konce června. Poplatky můžete hradit osobně či převodem na účet, KB Ml. Boleslav č.ú.5924181/0100, variabilní symbol číslo popisné. V tomto roce dojde také k navýšení ceny vodného, a to na 30Kč/m3. Cena bude navýšena po provedení odečtů v obci.
Děkujeme za včasné uhrazení poplatků.

POZVÁNKA NA VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA

Srdečně vás zveme na veřejné zasedání zastupitelstva, které se koná ve středu 15.1.2020 od 16,30h v budově úřadu. Kompletní program naleznete na úřední desce.

POZVÁNKA NA VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA

Srdečně vás zveme na veřejné zasedání zastupitelstva, které se koná ve středu 18.12.2019 od 16,30h v budově úřadu. Kompletní program naleznete na úřední desce.

OR obruby

Adresa: