Kotlíková dotace 2015

Oznamuje všem zájemcům o kotlíkovou dotaci, že obecní úřad nabízí pomoc při podání této žádosti. Na obecní úřad přijede kompetentní osoba, která pomůže s vyplněním žádosti. Žádáme případné zájemce o kotlíkovou dotaci, aby se přihlásili na tel. 602323933, emailem – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přihlásit se můžete do 30. 11. 2015

Informace o nové kotlíkové dotaci 2015

Středočeský kraj podal žádost o dotaci na výměnu zdrojů tepla na pevná paliva v rodinných domech dle vyhlášené výzvy Operačního programu Životní prostředí na oblast podpory 2.1. Snížit emise z lokálního vytápění domácností podílející se na expozici obyvatelstva koncentracím znečišťujících látek ve výši 517 800 000 Kč.
V průběhu dalšího měsíce bude Státní fond životního prostředí ČR tuto žádost vyhodnocovat a až poté bude možné vyhlásit program na podporu snížení emisí. Očekává se, že žádosti fyzických osob bude možné přijímat nejdříve v lednu 2016.Další informace najdete na webu Krajského úřadu Středočeského kraje v sekci - kotlíková dotace

Předmětem podpory přidělované fyzickým osobám – konečným uživatelům bude:

tepelné čerpadlo,

kotel na pevná paliva,

plynový kondenzační kotel,

instalace solárně-termických soustav pro přitápění nebo přípravu TV,

OR obruby

Adresa: